4 סוגי תיקים אופנתיים לשנת 2021

רבים מאיתנו נוטים לחשוב שתיקים יכולים ללכת איתנו שנים ושהאופנה שלהם לא משתנה במהירות, אבל זה ממש לא נכון. לתיקים יש טרנדים אופנתיים בדיוק כמו לכל פריט אופנתי אחר. בכל שנה יש טרנדים חמים יותר וחמים פחות. הנה סוגי התיקים הכי חמים לשנת 2021. 

 

רצועות קשיחות

אופנת הניינטיז ושנות האלפיים חוזרות בגדול כבר כמה שנים. האופנה הזו משפיעה גם על עיצוב תיקים. בתי אופנה רבים משחזרים תיקים שהם עיצבו בשנות התשעים והאלפיים. אחד הסגנונות הבולטים בתקופות האלה הוא תיקים עם רצועה קשיחה יחסית שצורתה נשמרת כשמניחים את התיק על הכתף. ככה לא מתקבל מראה מרושל, אלא מראה מדויק ואלגנטי. לפעמים הרצועה היא חלק מגוף התיק ואינה חתיכה נפרדת וכך נוצר מראה קשיח במיוחד, ולפעמים הרצועות הן בחתיכה נפרדת אבל מוקשחות בצורה שאינן יכולות לאבד צורה. 

אחד הכוכבים של האופנה הזו הוא תיק הרתמה של גוצ׳י. אבל מי שלא בהכרח רוצה ללכת על מותגים יוקרה כמו גוצ׳י, יכולה למצוא תיקים בסגנון בכל רשתות האופנה וגם ביד שניה. לפעמים שווה גם לפשפש בארון של אמא, לכי תדעי מה תמצאי שם. 

 

לוק של עבודת יד

מעבר לארון של אמא, אפשר לפשפש גם בארון של סבתא ולמצוא תיקים משנות ה-70 וה-60 שנארגו או נסרגו בעבודת יד. עבודות יד למיניהן הן אחד הטרנדים הכי חמים בשנים האחרונות, שכן צרכני וצרכניות אופנה רבים מאסו בקניה מרשתות אופנה מהירות והם רוצים פריטים ייחודיים יותר. 

תיקים במראה של עבודת יד יכולים להיות תיקי קש, תיקי מקרמה, תיקי קרושה או תיקים שמשלבים אריגה של רצועות עור. כמובן שמראה של עבודת יד לא חייב להגיע באמת מעבודת יד ולמי מאיתנו שאין תיק ישן של סבתא בהישג יד, תמיד אפשר למצוא תיקים חדשים בסגנון. 

 

תיקים עם פרנזים 

עוד טרנד חם מהסבנטיז שחוזר ובגדול הוא פרנזים. אנחנו יכולים לראות אותם משתלטים על מסלולי ורשתות האופנה, ולכן הם לא פוסחים גם על תיקים. פרנזים מספקים מראה תזזיתי ומגניב לכל תיק או בגד. כל תנועה שלך תהיה מלווה בתנועה של פרנזים. ככה התיק שלך יהפוך לפיס אופנתי מגניב ולא לסתם אביזר שנועד לשמור את החפצים שלך. 

תיקי פרנזים מגיעים בגדלים שונים ובחומרים שונים, בדרך כלל עדיך ללכת על תיקים קטנים אם בוחרים בתיקים עם פרנזים, כדי לא ליצור מראה מגושם עם הפרנזים. 

 

תיקי שרשרת

תיקי שרשרת הם טרנד למטיבות לכת. זוכרות את התיקים הפצפונים שמככבים בכל תצוגות האופנה? עכשיו אפשר לקחת אותם צעד אחד קדימה, להוסיף להם שרשרת וללכת איתם על הצוואר. למי שפחות מתחבר או מתחברת לשרשרת שהיא תיק, אפשר לשלב רצועה ארוכה יותר וללכת עם התיק באלכסון. 

תיקים אופנתיים

אולי יעניין אותך גם